فراخوان مقاله مناسب سازی از سوی بهزیستی

فراخوان مقاله مناسب سازی از سوی بهزیستیسازمان بهزیستی کشور از همه استادان، پژوهشگران و دانشجویان علاقمند به موضوعات مربوط به مناسب سازی جهت اقشاری همچون معلولان و سالمندان خواست تا مقالات خود را به این سازمان ارسال کنند.

به گزارش ایرنا، علاقمندان نامبرده شده می‌توانند مقالات تألیفی یا ترجمه مرتبط با مناسب سازی را برای بررسی از طریق ایمیل به دبیرخانه ستاد مناسب سازی کشور واقع در ساختمان شماره پنج بهزیستی به آدرس monasebsazi@behzisti.gov.ir ارسال کنند.
ذکر منابع استفاده شده در مقالات تألیفی ضروری است؛ ضمن اینکه در مقالات ترجمه شده ذکر نام منبع مقالات ترجمه شده و ارسال مقاله به زبان اصلی همراه با متن ترجمه شده هم الزامی است.
بهزیستی کشور از همه موضوعاتی که به حوزه مناسب سازی مربوط می‌شود، استقبال می‌کند که نقش دستگاه‌های اجرایی در مناسب سازی بر اساس قوانین و ضوابط کشوری، دسترس پذیری و مناسب سازی محیط زندگی سالمندان، مناسب سازی محیط در بلایا، مناسب سازی و دسترس پذیری برمحیط برای گروه‌های آسیب بینایی یا آسیب شنوایی و نقش فناوری کمکی در دسترس پذیری محیط از جمله موضوعات قابل بررسی در حوزه مناسب سازی است.
نقش قوانین و نگرش‌ها در دسترس پذیری برای افراد دارای معلولیت، مناسب سازی وسایل نقلیه عمومی و دسترس پذیری فضاهای مجازی برای معلولان حسی از جمله دیگر موضوعات یاد شده به شمار می‌آیند.
مهلت تعیین شده برای ارسال مقالات تا سوم بهمن ماه امسال است و مقالات برتر ۲۶ بهمن ماه امسال در تهران معرفی می‌شوند.

Close Comments

نظرات (2)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *